Denis Michalák za pár let poděkuje Norsku a svým norským pěstounům za zničený život

13. 07. 2017 9:16:57
Norsko na konci června oznámilo ministerstvu zahraničních věcí, že udělilo nezletilému českému občanovi norské občanství. Občanovi, který se nemůže právně sám rozhodovat a který má českou rodinu, jež o něj soudně bojuje.

Dědeček chlapců v Norsku bude u soudu bojovat, aby mohl své chlapce vůbec vidět nebo jim aspoň zatelefonovat. Matka nyní podává žalobu do Štrasburku.

Pomohlo Norsko, norská sociálka Barnevernet a norští pěstouni nějak českým chlapcům Michalákovým ? Ne. Naopak, zadělali jim na velké psychické problémy tím, že je násilím odtrhli od sebe navzájem bez jakéhokoliv rozumného vysvětlení.

A bez jakéhokoliv vysvětlení české děti drží již několik let v izolaci od jejich celé rodiny, zejména od babičky s dědou. Prarodiče se tak budou muset v Norsku soudit, aby hájili práva svých vnuků na rodinný život a vlastní identitu.

Mezitím vyplulo napovrch, že starší Denis Michalák trpí v pěstounské péči závažnými psychickými problémy. Tedy, že jeho stav se u pěstounů nijak nezlepšil, naopak se zhoršuje.

https://www.facebook.com/notes/%C4%8Desko-vra%C5%A5me-d%C4%9Bti-rodi%C4%8D%C5%AFm/tiskov%C3%A1-zpr%C3%A1va-3-4-2017/1261987953921820/

https://www.facebook.com/notes/%C4%8Desko-vra%C5%A5me-d%C4%9Bti-rodi%C4%8D%C5%AFm/tiskov%C3%A1-zpr%C3%A1va-3-4-2017/1261987953921820/

A do toho jeho pěstouni zažádali o udělení norského občanství a brání již 5 let chlapci ve styku s dědou, babičkou a celou rodinou. Svého bratra může vídat pouze 1x za 3 týdny.

Nyní je chlapci 12 let. Žije již 6 let v zajetí lží svých pěstounů, je na nich zcela závislý. Přestože ještě rok po odebrání chtěl zpět ke své rodině a ptal se na schůzkách, kdy už půjde domů, dnes nechce o své rodině ani slyšet. Odmítá kontakty se svou rodinou, odmítá své české kořeny, svou identitu. Kdy dosáhl tohoto stavu ? Před 4 lety, když jej sociálka bez soudního rozhodnutí odtrhla od jeho bratra a dala do péče současným pěstounům, kteří jej začali záměrně a soustavně izolovat od rodiny všemi možnými způsoby.

Za chvíli přijde puberta a po ní dospělost. Období hledání pravdy, svých kořenů, své identity.

Jak asi bude chlapec reagovat až z materiálů zjistí, že pěstouni o něm lhali, že sociálka Barnevernet lhala ve svých zápisech o jeho přání, norští psychologové placení sociálkou o něm psali lživé posudky, že mu pěstouni spolu s Barnevernetem bránili v kontaktech s jeho českou rodinou, že od něj násilím a bezdůvodně odtrhli bratra ?

Ano, Denis Michalák svým pěstounům nepoděkuje za léta bolesti a psychických problémů. Za léta nucené izolace od dědečka, jehož fotku měl na nočním stolku, ale nesměl mu ani zavolat. Nepoděkuje pěstounům za to, že mu odmítali předávat dárky a dopisy od jeho rodiny. Naopak, toto vše obrátí proti nim.

Za pár let bude svět veřejně mluvit o bezpráví na dětech a rodinách páchaném v Norsku pod hlavičkou "péče o děti". Toto bude veřejně odsouzeno jako závažné porušování lidských práv. Vždyť jen těch dokumentů, kterých doposud o bezpráví v Norsku vzniklo, vzniká a vznikat bude. A 8 případů přijatých nyní ve Štrasburku proti Norsku kvůli porušování práv dětí, lidských a biologických práv.

Tato fotka byla pořízena PO ODEBRÁNÍ dětí, když byli chlapci ještě spolu u přechodné pěstounky a matka za nimi přišla na schůzku. Starší Denis sedí mámě na klíně, zcela dobrovolně a je zcela šťastný a spokojený. Přesto tehdy Barnevernet a pěstounka již tvrdili, že chlapec matku odmítá...

Zarážející je i přístup ministerstva zahraničních věcí - v červnu dostanou oznámení od Norska, neinformují nijak českou rodinu. V červenci teprve redaktoři Českého rozhlasu toto zjistí a odvysílají. A až po zveřejnění této zprávy ministerstvo sdělí, že napíše nótu, kde bude poníženě prosit Norsko o respektování českého občanství nezletilého českého občana, který je od narození pod zákonnou ochranou České republiky. Dává tím ministerstvo zahraničních věcí najevo, že české občanství nic neznamená, že neumí chránit české občany, padne na kolena a akceptuje rozhodnutí kohokoliv, kdo do ČR posílá ročně miliardy korun ?

Autor: Vera Kuncova | čtvrtek 13.7.2017 9:16 | karma článku: 40.18 | přečteno: 3451x

Další články blogera

Vera Kuncova

Gay pedofil v Norsku si nechal odnosit děti náhradní matkou a adoptoval je

Norskou veřejností hýbe případ psychologa, spolupracovníka Barnevernetu, Jo Erika Broyna, který si nechal odnosit dvojčátka náhradní indickou matkou, aby je poté adoptoval. Letos byl tento "vzorný otec" odsouzen do vězení

10.10.2018 v 7:43 | Karma článku: 35.88 | Přečteno: 1713 | Diskuse

Vera Kuncova

Zaorálek s Marksovou zcela selhali v pomoci Češce a jejím dětem ve Švýcarsku

O případu Renaty Rolle psal před 2 lety europoslanec Tomáš Zdechovský. Nejen psal, ale byl to právě on, kdo jí, narozdíl od ministra Zaorálka či ministryně Marksové a jejích podřízených na ÚMPOD, pomohl.

24.9.2017 v 8:27 | Karma článku: 36.45 | Přečteno: 2548 | Diskuse

Vera Kuncova

Ministře Zaorálku,jste bezcitný úředník ?Denis Michalak má fotku dědečka na nočním stolku.

Včera zemřel po krátké těžké nemoci dědeček českých kluků Michalakovych. Jeho posledním přáním bylo vidět své vnuky alespoň na chvilku na Skypu, moct se s nimi osobně před smrtí rozloučit.

10.9.2017 v 8:02 | Karma článku: 46.76 | Přečteno: 8626 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Beata Krusic

Něžné "Hallelujah"

Kdo by neznal píseň Hallelujah. Kanadský sympaťák Leonard Cohen před lety tuto krásnou skladbu poslal do světa a dodnes vznikají nové a nové verze jejího provedení.

22.2.2019 v 22:18 | Karma článku: 11.95 | Přečteno: 191 | Diskuse

Martin Braun

Peklo nad Tel Avivem

Jeden z mýtů, který vládne mezi lidmi je, že Židé, či Izraelci obecně, chcete li, jsou lidmi nudnými, věčně se modlícími, že jsou suchary, kteří krásy a nádherné hříchy tohoto světa neznají a znát nechtějí.

22.2.2019 v 21:19 | Karma článku: 10.56 | Přečteno: 429 | Diskuse

Marek Konečný

Polské maso máme ošetřené, a co budete dělat s českými bramborami, pane ministře?

Za zdatné mediální podpory pan ministr řešil problémy několika set kilogramů nekvalitního hovězího z Polska. Ale máte tady ne tak akutní, ale zato desetiletí se táhnoucí problém - hnusné české brambory.

22.2.2019 v 19:34 | Karma článku: 28.16 | Přečteno: 875 | Diskuse

Jan Ziegler

Pánové Patáku a Peszynski, nekritický eurofanatismus vážně škodí zdraví

Oni si to možná neuvědomují, ale svým fanatismem poškozují myšlenku společné Evropy. Každý, kdo má jiné názory než oni, je proruský, putinovec, nácek, xenofob atd.

22.2.2019 v 16:39 | Karma článku: 33.37 | Přečteno: 910 | Diskuse

Andrea Kostlánová

Hybridní zbraň Ruska veřejně prospěšnou stavbou ?

Ruský plyn proudí do Česka nejen přes Ukrajinu a Slovensko, ale i alternativními trasami - plynovodem Gazela napojeným na Nord Stream po dně Baltského moře ( porušuje všechny zavedené ekologické normy ),

22.2.2019 v 13:43 | Karma článku: 13.43 | Přečteno: 777 | Diskuse
Počet článků 7 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 5538

... žena, která má ráda spravedlnost, poctivost bez křivd a nenávisti, ráda bych aspoň svým málem upozornila hlavně na křivdy, které se páchají na dětech a jejich rodin...

Najdete na iDNES.cz